Ograniczenie działalności Archiwum Państwowego w Warszawie, w związku z koronawirusem, w dniach 12 - 25 marca 2020r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 marca 2020

W związku z opublikowaniem komunikatu sztabu kryzysowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informującego o podjęciu zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie się szerzenia koronowirusa SARS-COV-2 i czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji podległych Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych podjął decyzję o ograniczeniu działalności podległych mu archiwów państwowych.

W związku z tym informujemy, że pracownie Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Krzywe Koło 7 oraz oddziałach zamiejscowych będą zamknięte w dniach 12 - 25 marca 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że ewidencja zasobu i skany wielu dokumentów dostępne są na portalu https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/

Ponadto, w trosce o zdrowie Użytkowników i Pracowników, z uwagi na ryzyko epidemiologiczne, bardzo prosimy *o ograniczenie wizyt osobistych* w siedzibie Archiwum i oddziałach do niezbędnych przypadków, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

Prosimy także o stosowanie komunikacji elektronicznej i telefonicznej jako alternatywy dla bezpośredniego kontaktu w Biurze Obsługi Klienta/Kancelarii i załatwiania spraw urzędowych.

W przypadku pojawienia się nowych wytycznych będziecie Państwo na bieżąco informowani.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-11
Data publikacji:2020-03-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Sztarski
Liczba odwiedzin:1115