Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej: zasób

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 maja 2015

Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) wydaje uwierzytelnione kopie lub odpisy z przechowywanej dokumentacji wyłącznie na pisemny wniosek uprawnionych instytucji lub osób prywatnych, opatrzony własnoręcznym, oryginalnym podpisem. Przy wypełnianiu formularza należy pamiętać o wpisaniu danych we wszystkie wymagane rubryki. Ich brak może uniemożliwić odszukanie dokumentacji oraz pozytywne załatwienie sprawy. Otrzymane wnioski są realizowane w kolejności ich wpływu.

 

W przypadku ubiegania się o kopie dokumentów do renty rodzinnej wymagane jest dołączenie do podania kserokopii aktu zgonu byłego pracownika.

 

Wypełniony wniosek należy przesłać pocztą na adres:


Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej

ul. Stefana Okrzei 1,
05-822 Milanówek.

W przypadku, gdy realizacja sprawy nie wiąże się z wydaniem kopii lub odpisu wykonanego na podstawie dokumentów zgromadzonych w zasobie Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej możliwe jest przesłanie wniosku

Faksem na nr (22) 724 82 61
Pocztą elektroniczną do Kancelarii Archiwum

adop.kancelaria@warszawa.ap.gov.pl
Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej, zgodnie z decyzją Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych (decyzja nr 17 z dnia 13 lipca 2012 r.), od dnia 1 sierpnia 2012 r.  administruje ogólnopolską Bazą Miejsc Przechowywania Dokumentacji Osobowej i Płacowej Pracowników.

Wszelkich informacji dotyczących miejsc przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej udziela

 

 Oddział Informacji i Udostępniania Zasobu:


- pisemnie drogą tradycyjnej korespondencji

- pocztą elektroniczną

adop.kancelaria@warszawa.ap.gov.pl

 

 

 

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo uprzejmie informujemy, że udzielamy telefonicznie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji. Mogą Państwo również składać wnioski pisemne. Ponadto informujemy, że podstawowe informacje o tym jak szukać dokumentacji pracowniczej znajdziecie Państwo klikając tutaj: Przewodnik

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-28
Data publikacji:2015-05-28
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:44345