Informacje dla poszukujących dokumentacji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 czerwca 2015

Dokumenty płacowe

Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wydaje uwierzytelnione kopie lub odpisy z przechowywanej dokumentacji wyłącznie na pisemny wniosek uprawnionych instytucji lub osób prywatnych, opatrzony własnoręcznym, oryginalnym podpisem. Przy wypełnianiu formularza należy pamiętać o wpisaniu danych we wszystkie wymagane rubryki. Ich brak może uniemożliwić odszukanie dokumentacji oraz pozytywne załatwienie sprawy. Otrzymane wnioski są realizowane w kolejności ich wpływu.

W przypadku ubiegania się o kopie dokumentów do renty rodzinnej wymagane jest dołączenie do podania kserokopii aktu zgonu byłego pracownika.

 

Wypełniony wniosek należy przesłać pocztą na adres:

Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej
ul. Stefana Okrzei 1,
05-822 Milanówek.

W przypadku, gdy realizacja sprawy nie wiąże się z wydaniem kopii lub odpisu wykonanego na podstawie dokumentów zgromadzonych w zasobie Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej możliwe jest przesłanie wniosku

Faksem na nr (22) 724 82 61
Pocztą elektroniczną do Kancelarii Archiwum

adop.kancelaria@warszawa.ap.gov.pl
Archiwum Dokumentacji Osobowej i Płacowej, zgodnie z decyzją Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych (decyzja nr 17 z dnia 13 lipca 2012 r.), od dnia 1 sierpnia 2012 r.  administruje ogólnopolską Bazą Miejsc Przechowywania Dokumentacji Osobowej i Płacowej Pracowników.

Wszelkich informacji dotyczących miejsc przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej udziela

Oddział Informacji i Udostępniania Zasobu:


- pisemnie drogą tradycyjnej korespondencji

- pocztą elektroniczną

adop.kancelaria@warszawa.ap.gov.pl

 

 

Nie jesteśmy w stanie udzielać telefonicznie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej. Prosimy o składanie wniosków pisemnych. Podstawowe informacje o tym jak szukać dokumentacji pracowniczej znajdziecie Państwo klikając tutaj: Przewodnik

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-01
Data publikacji:2015-06-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:31108